خدمات نوين ترجمه خدمات نوين ترجمه .

خدمات نوين ترجمه

خدمات ترجمه

خدمات دارالترجمه

خدمات مختلف دارالترجمه

خدمات دارالترجمه شامل امور مترجمي در زبان هاي مختلف تحت پوشش در ايران است كه توسط دفاتر ترجمه رسمي زير نظر قوه قضائيه فعاليت دارند , قابل اعتماد ترين اين دارالترجمه ها درالترجمه رسمي خواهد بود .

ما در اين بخش از معرفي دارالترجمه به خدمات آنها , و وظايف مهم اصلي دارالترجمه ها خواهيم پرداخت پس با ما همراه باشيد .

 

دارالترجمه چيست ؟

شايد تا به حال قدم به دفتر ترجمه يا همان موسسات دارالترجمه نگذاشته ايد اما از طرفي شايد همواره در اينترنت به دنبال كلمه انگليسيtranslat بوده ايد و مطمئنا اگر كلمه ترجمه را جستجو كرده باشيد , با سايت هاي مختلفي از جمله ترجمه آنلاين گوگل برخواهيد خود اما روي صحبت ما تنها به ترجمه انلاين و ماشيني گوگل نيست زيرا اين ترجمه ها با خطاي زيادي روبرو خواهد شد .

 

اما در اين بين دارالترجمه پارسيس با جستجوي كلمه ترجمه نيز در گوگل بالا مي باشد , زيرا اين دارالترجمه با دارا بودن نيروي زياد از مترجمين مختلف اعم از رسمي و غير رسمي قادر است در حال حاظر بيش از 60 زبان زنده دنيا را تحت پوشش قرار دهد .

 

 

موسسات دارالترجمه به دو نوع فعاليت خود را در كسب و كار امور ترجمه انجام مي دهند يكسري به صورت رسمي فعاليت دارند كه خود امور مربوط به ترجمه در دارالترجمه رسمي خود بايد طبق مراحل و تعرفه هاي قانوني انجام شد اما برخي ا اين دارالترجمه ها به صورت غير حضوري فعاليت دارند كه امور مروبوط به ترجمه هاي رسمي را به دارالترجمه هاي رسمي مي سپارند .

موسسه هاي ترجمه يا دفاتر ترجمه رسمي با اخذ كد رسمي از قوه قضائيه قادرند اقدامبه استخدام مترجم رسمي كنند تا به صورت كاملا حضوري بتوانند ترجمه شما را توسط مترجم حضوري و رسمي انجام دهند .

در موسسات ترجمه رسمي علاوه بر خدمات ترجمه رسمي , محتواي تخصصي دانشجويان و يا استاد دانشگاه نيز ترجمه مي شود , زيرا خدمات ترجمه تخصصي در دارالترجمه تخصصي انجام مي شود , اين متون بايد تنها توسط مترجم تخصصي انجام شود زيرا مترجمين عادي قابليت و توانايي ترجمه را ندارند .

 

لطفا به اين مورد دقت نماييد كه خدمات موسسات ترجمه شامل ترجمه كليه زبان ها مي باشد ممكن است برخي دارالترجمه مثلا ترجمه متون حقوقي انجام ندهند چون متون حقوقي در واقع يك متون تخصصي است كه بايد توسط مترجم تخصصي حقوقي انجام شود اما دارالترجمه رسمي پارسيس قادر به ترجمه تخصصي حقوقي مي باشد , ما در اينجا منظورمان صرفا ترجمه تخصصي متون حقوقي نيست بلكه ترجمه تخصصي كليه رشته ها مد نظر است .

پس از متن بالا اين بر مي آيد كه شركت و گوها هايي از موسسات ترجمه كه به ترجمه مقاله و متون تخصصي ميپردارند تنها بايد از مترجمين تخصصي در همان زمينه استفاده شود .

معمولا اكثر فعاليت هاي دارالترجمه زبان پرمخاطب چون ترجمه انگليسي است كه اين امر تنها در دارالترجمه رسمي انگليسي انجام خواهد شد اما ما سعي داريم تمامسي زبان هاي رسمي و غير رسمي را پاسخ دهيم .

خدمات دارالترجمه رسمي

 

در اينجا اجازه بدهيد برخي خدمات دارالترجمه هاي رسمي را عنوان نماييد

1-خدمات ترجمه تخصصي : در اين نوع خدمات سفارشات تنها براي مقالات تخصصي رشته هاي مختلف و علمي در خارج از نوبت كاري نيز انجام مي شود , پايه اصلي اين گونه ترجمه ها بر حسب دانش است .

2-خدمات ترجمه فوري : همانطور كه از نام آن بر مي آيد خدمات ترجمه اي است كه قيد فوريت در انها لحاظ شده ممكن است به هر دليلي وقت تنگ باشد وزمان براي مشتري بسيار محدود خواهد شد .

لذا خدمات ترجمه فوري نيز از اولويت خاصي برخوردار است .

خدمات ترجمه شفاهي :

ترجمه شفاهي از جمله خدمات مهم در دارالترجمه رسمي پارسيس به حساب مي آيد , ترجمه شفاهي توسط يك مترجم شفاهي انجام مي شود مثلا ممكن است بخواهيد براي سفر به كشور خارج و يا اقامت و يا راهنما و شركت در همايش ها و سمينارها از مترجم شفاهي نخبه اي استفاده كنيد لذا ما خدمات ترجمه شفاهي را هم از كشورهاي مقيم ارائه خواهئ داد .

سايت هاي ديگر ما 

 

دارالترجمه
طراحي سايت
ترجمه رسمي


برچسب: خدمات ترجمه، ترجمه رسمي، ترجمه رسمي پارسيس، دارالترجمه،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۲:۱۰ توسط:دارالترجمه رسمي پارسيس موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :